Reference

Ohlasy spokojených klientek

Jana Matějková, Karlovy Vary (masáž)

Marťa je empatická, otevřená a napojená bytost. Vytváří bezpečný a klidný prostor, kde může dojít a dochazí k plnému otevření a odevzdání se. Po masáži jsem cítila lehkost bytí, hlubokou vděčnost, víru a důvěru. Masáží a konzultací jsem absolvovala několik a vždy jsme šly hlouběji na mé cestě poznání. Marťa je jedna ze tří žen, která měla veliký podíl na tom, že se s manželem radujeme z Kačenky. Děkuji ❤

Jana Dandová, Křivoklátsko (jóga)

Milé holky, dívky, ženy, baby, cvičení u Martiny vřele doporučuji. Přiznám se, že jsem měla trochu obavu z cvičení "na dálku", ale ta se rozplynula hned po první hodině. Martina všechno dobře vysvětlí, detailně ukáže a šance, že byste cvičily něco nesprávně, je mizivá. Cvičení mi dělá dobře na těle i na duši. Taky jsem dostala vysvětlení na všechno, co mě kolem jógy a čaker zajímalo. Těším se na pokračování.

Štěpánka Zinkaizlová, Praha (meditace)

Černá Madona mě přivedla k sobě, díky čemuž jsem se ponořila do světa trojjedinečnosti. Začínám milovat své ruce objímající mé bříško a teplo přenáším dovnitř, do svého lůna, začínám vnímat svoji tvořivost a vyvstávají otázky typu "Kam ji přenést? Kam ji nasměrovat?" S energií Černé Madony jsem zůstala celý den, provázela mě a vždy se objevila ve chvíli, kdy jsem to nejméně čekala a ukázala, co přesně mám udělat. Někdo tomu říká vnuknutí, jiný inspirace a pro mě to byla naprostá jistota v konání..

Královna ze Sáby ve mně otevřela touhu po uvolnění, naplnění a odevzdání se. Ukázala mi velice citlivě, jaké to může být na pocitové úrovni, jak může chutnat uvolnění, svoboda. Zanechala ve mě touhu prožít podobné stavy v reálném životě. Doporučuji ženám i mužům, kteří potřebují a hledají své vnitřní jistoty. Pro mě to znamená opřít se sama o sebe, o svoji sílu a víru.

Lenka Havránková, Klášt.n.Ohří (masáž)

K Martině jsem jela poté, co jsem absolovala 3 neúspěšné IVF. Psychicky jsem na tom nebyla zrovna nejlíp, dost špatně jsem nesla dotazy svého okolí "kdy už to konečně bude". 

U Martinky jsem po dlouhé době zažila pocit přijetí a důvěry. Při masáži mě zaplavil strašný pocit selhání a smutku. 

Když teď píšu tyto řádky, jsem klidná a říkám si, že nějak už to bude. Přemýšleli jsme s manželem i o adopci. 

Díky Martince už věřím tomu, že to není moje vina, že to není tak, že bych byla neschopná nebo se málo snažila. Jsem vděčná, že jsme se potkaly. Teď si dám chvíli pauzu od všeho "snažení" a možná ji po čase opět navštívím. Nebo kdo ví, třeba už u mě "bydlet" nějaké miminko :-)