KOMBINOVANÁ TERAPIE

Tento program kombinuje benefity obou terapií - jógy a masáže. Po dobu 1 měsíce spolu budeme cvičit a poté se ke mně můžete přijet zrelaxovat na masáž. Samozřejmostí jsou konzultace a sdílení vhledů a pocitů v průběhu celé terapie.

CO NA VÁS V BALÍČKU ČEKÁ?

  • Seznamovací sezení - 30-ti minutové setkání, kde se vzájemně poznáme, povíme si, co přesně od cvičení očekáváte a jakou cestu jste již ušla, případnou Vaši anamnézu. Díky tomu se pokusím cvičení vyladit na míru přímo pro Vás.
  • 1 měsíc cvičení jógy - ve 4 x 50 min lekcích (každý týden - 1 lekce) Vás naučím jednoduché cviky, v jejichž cvičení můžete po vypršení balíčku pokračovat sama doma. Naučíme se 4 sestavy Pozdrav Slunci, Pozdrav Měsíci, Orgánovou sestavu a Čakrovou sestavu. Cvičíme spolu online v domluveném čase a záznamy hodin ode mě poté obdržíte, abyste si cvičení mohly osvěžit i doma.
  • 1 měsíc relaxací - 4 x 15 min relaxace po skončení každé lekce, se zaměřením pozornosti na oblast reprodukčních orgánů. Každá relaxace/meditace je jiná v závislosti na cyklu ženy.
  • 1 masáž na podporu plodnosti
  • BONUS: meditace JSEM MÁMA - zaměřená na uvolnění emočních bloků a spojení s Vaším lůnem

CENA: 4.500,-Kč

Cvičíme online přes Zoom a na masáži Vás ráda uvítám u sebe doma. Ideálním termínem pro masáž je období od konce menstruace po ovulaci, tedy přibližně 6. - 13. den cyklu 
(v závislosti na délce Vašeho cyklu). Kontraindikace si můžete přečíst v sekci "Masáž".