JÓGOVÝ BALÍČEK

Tento program je pro ženy, které se chtějí dobře cítit ve svém těle. Chtějí procítit a zharmonizovat své ženské a mužské energie, energie srdce a lůna, jinu a jangu. 

Pokud přemýšlíte o miminku, pokusíme se nachystat Vašemu děťátku zdravý a příjemný "pokojíček" ve Vašem břiše. Naučíme se dýchat do vaječníků a energeticky propojovat oblast srdce a lůna. 

Na konci každé hodiny Vás čeká meditace. Podíváme se, jak se právě cítíte a spojíte se s hlasem svého lůna. 


CO NA VÁS V BALÍČKU ČEKÁ?

  • Seznamovací sezení - 30-ti minutové setkání, kde se vzájemně poznáme, povíme si, co přesně od cvičení očekáváte a jakou cestu jste již ušla, případnou Vaši anamnézu. Díky tomu se pokusím cvičení vyladit na míru přímo pro Vás. 
  • 1 měsíc cvičení jógy - ve 4 x 50 min lekcích (každý týden - 1 lekce) Vás naučím jednoduché cviky, v jejichž cvičení můžete po vypršení balíčku pokračovat sama doma. Naučíme se 4 sestavy Pozdrav Slunci, Pozdrav Měsíci, Orgánovou sestavu a Čakrovou sestavu. Cvičíme spolu online v domluveném čase a záznamy hodin ode mě poté obdržíte, abyste mohly podle nich cvičit samy doma.
  • 1 měsíc relaxací - 4 x 15 min relaxace po skončení každé lekce, se zaměřením pozornosti na oblast reprodukčních orgánů. Každá relaxace/meditace je jiná v závislosti na cyklu ženy.

CENA: 3.500,-Kč

Tento balíček je celý ONLINE - přes Zoom. Cvičíme každá z pohodlí svého domova. Po skončení balíčku Vám zašlu záznamy lekcí.