JÓGOVÁ TERAPIE

Tato terapie je pro ženy, které se chtějí dobře cítit ve svém těle a chtějí cvičit individuálně nebo případně ve 2 s kamarádkou. Možná nemáte čas chodit na skupinové cvičení nebo prostě jen toužíte, aby se někdo věnoval pouze Vám.

Individuální péče přináší ovoce. Dokáži se vyladit na Vaše přání a potřeby či případná fyzická omezení - kolena, kyčle atd., meditace přizpůsobuji přímo pro Vás. Například ženy, které touží po děťátku, se mohou spojovat s dušičkou děťátka. Záleží jen na Vás, proč jógu cvičíte a čeho tím chcete dosáhnout. Můžete se mnou cvičit tak dlouho, jak budete chtít a potřebovat - 1 měsíc, půl roku nebo déle.


CO NA VÁS ČEKÁ?

  • Seznamovací sezení zdarma - 15-ti minutové setkání, kde se vzájemně poznáme, povíme si, co přesně od cvičení očekáváte a jakou cestu jste již ušla, případnou Vaši anamnézu. Díky tomu se pokusím cvičení vyladit na míru přímo pro Vás. 
  • Individuální cvičení jógy - ve 45 min lekcích Vás naučím jednoduché cviky (ásany), které si ve volném čase můžete cvičit i sama doma. Naučíme se různé sestavy, například Pozdrav Slunci, Pozdrav Měsíci, Orgánovou sestavu a Čakrovou sestavu. Cvičíme spolu buď online (tedy z pohodlí Vašeho obýváku) nebo můžete jezdit ke mně domů - podle toho, co Vám více vyhovuje.
  • Individuální relaxace - 15 min relaxace po skončení každé lekce, se zaměřením pozornosti na oblast srdce a bříška, konkrétně reprodukčních orgánů. 

CENA: 500,-Kč, při variantě 2 osoby (2 kamarádky) 400,-Kč/osobu.